Benedek Elek Pedagógiai Líceum

2018-ban végzett, XII.A osztály tovább tanulói

1.      András Ibolya- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Székelyudvarhely
2.      Bardoczi Beáta- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Marosvásárhely
3.      Benedek Bernadett- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Székelyudvarhely
4.      Csiszer Kinga- BBTE, Pszichológia és Neveléstudományok kar- Gyógypedagógia
5.      Czerják Eszter- ki hagy egy évet, jövőben a nagyváradi PKE- képzőművészeti, tervezőoperátor, grafikára szeretne iratkozni
6.      Egyed Janka-Henrietta- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Kolozsvár
7.      Fábián Emőke- Sapientia, Csíkszereda- Könyvelés és gazdálkodási informatika
8.      Gergely Szilvia-
9.      Gergely Bernadett- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Székelyudvarhely
10.   György Tamás- FAG gyógyszerész-asszisztens
11.   Ilyés Krisztina- BBTE, Bölcsészettudományok Kar-Önálló (mono) magyar szak
12.   Kedves Kriszta- BBTE, Színház és Televízió Kar- Teatrológia (színháztudományok) szak
13.   Laczkó Emőke- BBTE, Bölcsészettudományok kar, magyar főszak-angol mellékszak
14.   Lőrincz Gabriella- International Massage Academy- Gyógymasszőr képzés, Budapest
15.   Major Orsolya-Henrietta- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Marosvásárhely
16.   Mihály Gyopár-Henrietta- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Székelyudvarhely
17.   Mihály Orsolya-
18.  Nagy Tímea- BBTE, Közgazdaság és Gazdálkodástudományi kar- Bank és pénzügy
19.   Ozsváth Barbara Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Székelyudvarhely
20.   Pál Zsuzsa- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Kolozsvár
21.   Páll Izabella- Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Székelyudvarhely
22.   Péter Melinda- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Székelyudvarhely
23.   Péter Nóra- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Székelyudvarhely
24.   Robotin Rajmund-József- Kolozsvári Tudományos Műszaki Egyetem- építész szerkezettani mérnöki- román és angol kar
25.   Timár Szilvia- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Székelyudvarhely
26.   Tóásó Zsanett- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Székelyudvarhely
27.   Török Eszter- BBTE, Testnevelés és Sport Kar
28.   Trandafir Kinga- BBTE, Bölcsészettudományok kar, Önálló (mono) magyar szak
29.   Vormair Zsófia- Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Székelyudvarhely

XII.B

  1. András Levente-
  2. András Noémi   Kolozsvár, Menedzsment
  3. Csáki Henrietta -
  4. Deák Adrienn  Marosvásárhely, Sapientia, Számítástechnika
  5. Elekes Zsuzsa  Kolozsvár, ASE, Bank és Pénzügy
  6. Farkas Andrea  Marosvásárhely, Sapientia, Informatika
  7. Gedő Tibor  Kolozsvár, Néprajz
  8. Gergely Ágnes   Kolozsvár, Óvoda és elemi oktatás Pedagógiája
  9. Gergely Zsolt   Marosvásárhely, Sapientia, Informatika
  10. Gergen Andrea   Kolozsvár, Kinetoterápia
  11. Incze Zoltán-
  12. Izsák Hunor-
  13. Kádár Lukács Előd    Kolozsvár, Menedzsment
  14. Kovács Henrietta    Kolozsvár, Filológia, Magyar-Angol
  15. Kovács Krisztina    Kolozsvár, USAMV, Zootehnie
  16. Lukács Orsolya    Marosvásárhely, Sapientia, Számítástechnika
  17. Majla Nándor    Marosvásárhely, Sapientia, Informatika
  18. Márton Tünde    Kolozsvár, BBTE, Földrajz
  19. Muresan Réka    Kolozsvár, BBTE, Biológia
  20. Nagy Beatrix    Pécs, Dietetika
  21. Pap Hajnalka-
  22. Péter Krisztina    Kolozsvár, Műszaki, Építőmérnöki
  23. Péter Réka    Csíkszereda, Sapientia, Angol
  24. Ráduly Adrienn-
  25. Szeles Csongor    Csíkszereda, Sapientia, Agrármérnöki
  26. Szélyes Vivien-
  27. Tódor Timea     Marosvásárhely, MOGYE, Gyógyszerészet,
  28. Wachter Laura Sabriena    Marosvásárhely, Sapientia, Fordító és tolmács, német-román
  29. Zomora Izabella   Marosvásárhely,MOGYE, Dietetika