2018-ban végzett, XII.A osztály továbbtanulói
1. András Ibolya- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Székelyudvarhely
2. Bardoczi Beáta- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Marosvásárhely
3. Benedek Bernadett- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Székelyudvarhely
4. Csiszer Kinga- BBTE, Pszichológia és Neveléstudományok kar- Gyógypedagógia
5. Czerják Eszter- ki hagy egy évet, jövőben a nagyváradi PKE- képzőművészeti, tervezőoperátor, grafikára szeretne iratkozni
6. Egyed Janka-Henrietta- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Kolozsvár
7. Fábián Emőke- Sapientia, Csíkszereda- Könyvelés és gazdálkodási informatika
8. Gergely Szilvia-
9. Gergely Bernadett- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Székelyudvarhely
10. György Tamás- FAG gyógyszerész-asszisztens
11. Ilyés Krisztina- BBTE, Bölcsészettudományok Kar-Önálló (mono) magyar szak
12. Kedves Kriszta- BBTE, Színház és Televízió Kar- Teatrológia (színháztudományok) szak
13. Laczkó Emőke- BBTE, Bölcsészettudományok kar, magyar főszak-angol mellékszak
14. Lőrincz Gabriella- International Massage Academy- Gyógymasszőr képzés, Budapest
15. Major Orsolya-Henrietta- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Marosvásárhely
16. Mihály Gyopár-Henrietta- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Székelyudvarhely
17. Mihály Orsolya-
18. Nagy Tímea- BBTE, Közgazdaság és Gazdálkodástudományi kar- Bank és pénzügy
19. Ozsváth Barbara Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Székelyudvarhely
20. Pál Zsuzsa- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Kolozsvár
21. Páll Izabella- Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Székelyudvarhely
22. Péter Melinda- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Székelyudvarhely
23. Péter Nóra- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Székelyudvarhely
24. Robotin Rajmund-József- Kolozsvári Tudományos Műszaki Egyetem- építész szerkezettani mérnöki- román és angol kar
25. Timár Szilvia- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Székelyudvarhely
26. Tóásó Zsanett- BBTE, Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Székelyudvarhely
27. Török Eszter- BBTE, Testnevelés és Sport Kar
28. Trandafir Kinga- BBTE, Bölcsészettudományok kar, Önálló (mono) magyar szak
29. Vormair Zsófia- Óvodai és elemi oktatás pedagógiája szak, Székelyudvarhely
XII.B
- András Levente-
- András Noémi Kolozsvár, Menedzsment
- Csáki Henrietta -
- Deák Adrienn Marosvásárhely, Sapientia, Számítástechnika
- Elekes Zsuzsa Kolozsvár, ASE, Bank és Pénzügy
- Farkas Andrea Marosvásárhely, Sapientia, Informatika
- Gedő Tibor Kolozsvár, Néprajz
- Gergely Ágnes Kolozsvár, Óvoda és elemi oktatás Pedagógiája
- Gergely Zsolt Marosvásárhely, Sapientia, Informatika
- Gergen Andrea Kolozsvár, Kinetoterápia
- Incze Zoltán-
- Izsák Hunor-
- Kádár Lukács Előd Kolozsvár, Menedzsment
- Kovács Henrietta Kolozsvár, Filológia, Magyar-Angol
- Kovács Krisztina Kolozsvár, USAMV, Zootehnie
- Lukács Orsolya Marosvásárhely, Sapientia, Számítástechnika
- Majla Nándor Marosvásárhely, Sapientia, Informatika
- Márton Tünde Kolozsvár, BBTE, Földrajz
- Muresan Réka Kolozsvár, BBTE, Biológia
- Nagy Beatrix Pécs, Dietetika
- Pap Hajnalka-
- Péter Krisztina Kolozsvár, Műszaki, Építőmérnöki
- Péter Réka Csíkszereda, Sapientia, Angol
- Ráduly Adrienn-
- Szeles Csongor Csíkszereda, Sapientia, Agrármérnöki
- Szélyes Vivien-
- Tódor Timea Marosvásárhely, MOGYE, Gyógyszerészet,
- Wachter Laura Sabriena Marosvásárhely, Sapientia, Fordító és tolmács, német-román
- Zomora Izabella Marosvásárhely,MOGYE, Dietetika